Zbog izgradnje osnovne škole izmještena kancelarija Mjesne zajednice Stup II

Obavještavaju se građani Mjesne zajednice Stup II, da će kancelarija MZ Stup II od 12. augusta 2024. godine, zbog priprema za izgradnju 11. Osnovne škole Ilidža, biti privremeno izmještena u Dom kulture Stupsko Brdo u ulica dr. Kasima Begića br. 111.

Sve usluge građani Mjesne zajednice Stup II moći će ostvariti na navedenoj adresi sve do pronalaska najadekvatnijeg rješenja.

Ambulata porodične medicine seli se u Mjesnu zajednicu Stup, u ulici Briješćanska br. 24 i svoje usluge građanima će pružati u prostorijama Ambulate porodične medicine Stup.

Izgradnja osnovne škole na Stupu, tačnije u Mjesnoj zajednici Supe II, predstavlja jedan od najznačajnijih kapitalnih projekata Općine Ilidža, a čijom će se izgradnjom riješiti decenijski problem za sve osnovce s ovog područja.

O svim narednim koracima građani Mjesne zajednice Stup II bit će blagovremeno obaviješteni.