Općina Ilidža nastavlja s uspješnom sanacijom krovova na objektima kolektivnog stanovanja

Projekt sanacije krovova na objektima kolektivnog stanovanja, koji Općina Ilidža sprovodi već nekoliko godina, pokazao je svoju opravdanost.

Nakon pozitivnih iskustava i reakcija građana, a nakon prvih sanacija krovova, realizacija ovog projekta nastavljena je na području općine Ilidža.

Proteklih dana izvršeno je testiranje okončanih radova na izolaciji ravnog krova jedne od zgrada u Mjesnoj zajednici Lužani.

- S projektima koji poboljšavaju kvalitet života naših građana nastavit ćemo i u budućnosti - kazao je načelnik Općine Ilidža, Nermin Muzur.

Važno je naglasiti da su projektom nužnih opravki u proteklom periodu na području općine Ilidža obuhvaćena ukupno 22 objekta kolektivnog stanovanja na kojima je obnovljena fasada ili saniran krov, a sigurno je da će nakon što se završe radovi na zgradama u MZ Lužani taj broj dodatno rasti.