Street Music 2024: Muzički program kao dodatni sadržaj za posjetioce Velikog parka

U protekloj sedmici u Velikom parku na Ilidži održane su prve svirke projekta Street Music 2024.

Nakon što su u utorak i četvrtak navečer cover bandovi Sanchez i Enigma zabavljali posjetioce Velikog parka, svi oni koji su nedjeljno jutro odlučili provesti na istoj lokaciji mogli su uživati u notama klasične muzike koje je na klaviru izvodila Enisa Šuman.

Inače, projekt Street Music 2024 Općina Ilidža realizuje u saradnji s Udruženjem kompozitora i muzikologa u BiH, a kroz njega će se do 1. septembra održati još 18 svirki.

Utorkom i četvrtom cover bandovi će nastupati od 20.30 sati, dok će nedjelja (9.30 sati) biti rezervisana za klasičnu muziku.

Eventualne promjene termina bit će blagovremeno objavljenje na društvenim kanalima Općine Ilidža.