Službe zaštite i spašavanja Općine Ilidža pružaju podršku pogođenim područjima

Gorska služba spašavanja Ilidža jučer (4. 10. 2024. godin) je bila u Jablanici kako bi pružili pomoć i podršku sugrađanima u teškoj situaciji u ovom području.

Nakon što smo zaprimili molbu Općine Kreševo za pomoć jer je ova općina takođe jedna od pogođenih poplavama proteklih dana, već danas su službe zaštite i spašavanja Općine Ilidža na terenu i pružaju podršku u otklanjanju posljedica uslijed izlijevanja rijeke Kreševčice zbog obilnih padavina.

Znamo koliko je podrška našim sugrađanima u ovim trenucima neophodna za uspostavljanje normalnog funkcionisanja prometa i života u pogođenim područjima i koliko je svaka pomoć dobrodošla.

U sklopu svojih mogućnosti Općina Ilidža je stavila na raspolaganje sva materijalno-tehnička sredstva kako bi pomogla pogođenim područjima i nastavit ćemo pružati podršku svima onima kojima je to potrebno u ovim teškim trenucima.