Zajedno do novih medalja: Načelnik Muzur ugostio i nagradio Anesa Bostandžića

Načelnik Općine Ilidža, Nermin Muzur, ugostio je izuzetno uspješnog karate reprezentativca Bosne i Hercegovine, Anesa Bostandžića.

- One koji vrijede i to potvrđuju i dokazuju vrhunskim rezultatima, njih nastavljamo podržavati i podrška njima nikada neće ni biti upitna - kazao je načelnik Muzur.

Osim što niže velike uspjehe na velikim međunarodnim takmičenjima, naš Anes Bostandžić istinski je uzor mnogim mladim sportistima u našoj lokalnoj zajednici.

- Životna priča ovog rođenog pobjednika može biti inspiracija i motivacija budućim generacijama, ali i onima koji su stariji od Anesa - naglasio je načelnik Općine Ilidža.

Kako bi ostao na putu sjajnih rezultata ostvarenih u ovoj godini i zadržao taj kontinuitet u budućnosti, Općina Ilidža i načelnik Muzur odlučili su našem Anesu pomoći da ima što bolji i kvalitetniji trenažni proces.