Završena rekonstrukcija ulica u tri mjesne zajednice

 Na području općine Ilidže završeni su radovi na rekonstrukciji ulica u  tri mjesne zajednice. U mjesnoj zajednici Rakovica završeno  je asfaltiranje u ulici Česma i to dužine 240 metara , širini  tri metra. Vrijednost radova je 20.000,00 KM,  investitor je Općina Ilidža, a izvođač radova je GP ing d.o.o.
U Mjesnoj  zajednica Otes, ulica Cap Anamur dobit će novi asfalt,  dužine 185 metara , a širine tri metra.. Općina Ilidža kao investitor izdvojila je 15.500,00 KM, a izvođač radova je GP ing d.o.o.
U mjesnoj zajednici Blažuj završena je rekonstrucija ulice Plantaže, dužine 195 metara , širine tri  metra. Izvođač radova je GP ing d.o.o, a Općina Ilidža je investitor, za koje je izdvojila 17.300,00 KM.
Također  u Mjesnoj  zajednici  Blažuj završeni su  radovi  u još jednoj ulici. Riječ je o ulici Vidovci dužine 300 metara ,  širine  tri. Investitori su Općina Ilidža 70 posto  i građani 30 posto.  Vrijednost radova je 25.504,00 KM, a izvođač radova Sarajevoputevi d.d..
U toku su radovi u mjesnoj zajednici Rakovica u ulici Rudnik, dužine 300,a  širine 3 m. Vrijednost radova je 22.500,00 KM, izvođač radova Sarajevoputevi d.d., dok su investitori 70 posto  Općina Ilidža te 30 posto građani.