Vijećnici Općinskog vijeća Ilidža prisustvovali sjednici Gradske skupštine grada Beč

U sklopu studijske posjete Beču, koja je dio Programa koji provodi Forum lijeve inicijative u saradnji sa OLOF PALME INTERNATIONAL CENTRE-om, vijećnici u Općinskom vijeću Ilidža, Samir Avdić i Mirza Alijagić 15.decembra 2017. godine prisustvovali su na prijemu kod Renate Brauner, bivše zamjenice gradonačelnika a danas pomoćnice gradonačelnika zadužene za finansije, ekonomiju i međunarodne poslove grada Beča, nakon čega su prisustvovali zasjedanju Gradske skupštine grada Beča. Uz prisustvo diplomatskog kora, čelnih ljudi grada Beča i velikog broja ljudi iz Bosne i Hercegovine koji trenutno žive u Austriji, naši vijećnici su prisustvovali na koncertu Bosnian Clasic Guitars, nakon čega je predstavljena i izložba o Sarajevskoj vijećnici u Muzeju vojske.