Uspostavljen viber broj za prijave o komunalnoj higijeni na području općine Ilidža

Općina Ilidža je uspostavila viber broj na koji građani mogu dostaviti svoje prijave koje se odnose na komunalnu higijenu na području općine Ilidža, (deponije smeća, otpad na javnim površinama, neuređena mjesta za kontejnere, zarasle javne površine, neuređeni vodotoci i dr.)

Građani u porukama koje dostavljaju putem viber broja, trebaju pojasniti predmetnu situaciju i lokalitet te eventualno priložiti fotografije.

Sve prijave građana će se detaljno razmotriti i analizirati i iste proslijediti na nadležno postupanje. Nepotpune prijave se neće razmatrati.

Prijave o komunalnoj higijeni na području općine Ilidža se mogu slati na viber broj:061-464-614