Svečanim koncertom obilježen Dan Muzičke škole Ilidža

Svečanim koncertom u Osnovnoj muzičkoj školi Ilidža 21. februara obilježen  je Dan škole, tačnije 42-ga godišnjica postojanja i uspješnog rada ove škole i državni praznik Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine.Na koncertu  su se predstavili svi odsjeci JU Osnovne muzičke škole kao i takmičari pijanisti koji za Dan nezavisnosti predstavljaju svoju državu na Internacionalnom takmičenju u Bjeljini, te  orkestar harmonika koji se priprema za odlazak na Federalno i internacionalno takmičenje u Travniku

Pored roditelja učenika, koncertu su prisustvovali i načelnik Općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić, predsjedavajući  Općinskog vijeća  Muhamed Omerović, predstavnici Službe za obrazovanje, kulturu, sport i informisanje predvođeni  pomoćnikom načelnika Denisom Muhovićem, direktori osnovnih škola sa područja općine Ilidža, predstavnici Vijeća roditelja KS, Školski odbor ove škole i drugi gosti.