Rukometašice Hrasnice jesenji prvaci

Ženski rukometni klub „Hrasnica“ jesenji dio prvenstva u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine završio je osvajanjem prvog mjesta. Mlada ekipa rukometašica predvođena trenerom Fuadom Lokvančićem na najboljem je putu da izbori plasman u najelitnije takmičenje za rukometašice, Premijer ligu Bosne i Hercegovine. Ako se uzme u obzir da je ekipa sastavljena od djevojaka koje su ponikle u ovom klubu i da najstarije igračice imaju tek 18 godina, postignuti rezultat ima još veći značaj. Poslije kratke pauze za vrijeme božićnih i novogodišnjih blagdana ekipa će nastaviti sa treninzima punim intezitetom kako bi što spremnije dočekali proljtni dio prvenstva i zadržali prvo mjesto koje ih vodi u Premijer ligu BiH. Titulu jesenjeg prvaka izborile su Melina Telarević, Merima Karišik, Almedina Mehović, Amina Bećirbašić, Elma Mehović, Ena Hasibović, Milana Močević, Šejla Čardaković, Marija Šehović, Adna Šurković, Dalila Helja, Samra Ramić, Samra Mulić, Melisa Omerović i Ema Hasibović-Galijašević sa treneima Fuadom Lokvančićem i Davorom Ljiljanićem.