Održana prezentacija Nacrta urbanističkog projekta “Spomenički kompleks Tunel D-B”

U MZ Donji Kotorac 28. maja 2018. godine održana je prezentacija Nacrta Urbanističkog projekta “Spomenički kompleks Tunel D-B”.
Kako je, između ostalog rečeno na prezentaciji sve pismene primjedbe, sugestije i prijedloge na Nacrt Urbanističkog projekta “Spomenički kompleks Tunel D-B” se mogu se dostaviti u MZ Donji Kotorac, ul. Branilaca Donjeg Kotoraca do br. 26, kao i na protokol Općine Ilidža ili elektronski.

Za detaljne informacije, obavještanje i pomoć pri formulisanju primjedbi, građani i zainteresovana pravna lica se mogu obratiti i u sobu br. 10, Centar za dozvole, prizemlje - Općina Ilidža.
Javna rasprava o temi Urbanistički projekat “Spomenički kompleks Tunel D-B” će se održati 25. juna u 17,00 sati u Multifunkcionalnoj sali ul. Butmirska cesta br. 12.
Pozivaju se građani, kao i zainteresovana pravna lica da prisustvuju javnoj raspravi, te daju svoje prijedloge, primjedbe i sugestije na Nacrt Urbanističkog projekta “Spomenički kompleks Tunel D-B”.

Primjedbe se mogu dostaviti najkasnije do 10.jula 2018.godine (15 dana od dana održavanja javne rasprave).