Obavještenje - Javni uvid i prezentacija za Regulacioni plan "Riverina Sastavci"

Obavještavaju se građani i zainteresovana pravna lica, da će se 17.09.2018.godine (ponedeljak), u 17,00 sati, u MZ Otes (ul. Fadila Hadžića do br. 13A),  18.09.2018.godine (utorak) u 17,00 sati, u MZ Osjek (ul. Osik br. 292) i  19.09.2018.godine (srijeda) u 17,00 sati, u MZ Vreoca (ul. Blažujski drum br. 17), održati javni uvid i prezentacija za Regulacioni plan “Riverina Sastavci”. Uvid u materijal i kartu koncepta RP “Riverina Sastavci” može se izvršiti u prostorijama Općine Ilidža -  prizemlje, u MZ Otes, MZ Osjek i MZ Vreoca, te na web stranici Općine Ilidža.

Pozivamo građane kao i zainteresovana lica da prisustvuju Javnom uvidu i prezentaciji, te daju svoje prijedloge, primjedbe i sugestije vezano za Regulacioni plan “Riverina Sastavci”.

Koncept Regulacionog plana "Riverina - Sastavci" možete pogledati ovdje.