Novi izgled ilidžanskih ulica Sabita Užičanina i 15. maj

Ilidžanske ulice Sabita Užičanina i 15. maj poprimile su posve novi izgled nakon što je završeno asfaltiranje.

Kroz radove na obnovi ove dvije saobraćajnice izgrađeni su i dodatni prostori za parking, a uređene su i nove pješačke staze te je ocrtana horizontalna signalizacija.

U narednom periodu u pomenutim ulicama bit će obnovljena i ulična rasvjeta, a bit će uređen i zeleni pojas u pješačke staze i zasađena nova stabla.

- Iako građevinska sezona još nije kako treba ni počela uspjeli smo uraditi jedan ozbiljan projekt, na šta smo izuzetno ponosni - rekao je načelnik Općine Ilidža Nermin Muzur.

Načelnik je naglasio kako i ove građevinske sezone očekuje da će Ilidža biti pravo gradilište, mada je, kako kaže, to već vidljivo.