Novčani pokloni za najstarije stanovnike Ilidže

I ove kao i predhodnih godina, Općina Ilidža je svim svojim stanovnicima starijim od 80 godina, kojih na području općine ima 2092, podijelila novčane poklone u iznosu od 70 KM. Za njih tridesetak najstarijih stanovnika, načelnik prof. dr. Senaid Memić, 6. februara 2018. godine priredio je prijem i druženje uz kafu i sok u prostorijama Općine.                                                                     „Sretan sam što imam priliku i mogu da vam ovim skromnim poklonom ukažemo da vas, kao najstarije građane naše opštine, nismo zaboravili i da je ovo mali znak pažnje u znak zahvalnosti za sve ono što ste uradili za državu, lokalnu zajednici i za nas mlađe.U nadi da ćemo vam bar malo olakšati staračke dane želim vam puno dobrog zdravja uz želju da još dugo godina poživite i da se i iduće godine opet vidimo i sretnemo“, kazao je načelnik Memić u svom obraćanju najstarijim sugrađanima.