Nastavljen projekt instalacije nove ulične LED rasvjete na području općine Ilidža

Općina Ilidža nastavila je rad na projektu instalacije nove ulične LED rasvjete.

Nakon što je prošle godine na Stojčevcu, poslije 30ak godina, zasjala nova ulična rasvjeta, u proteklim danima finalizirano je postavljanje novih rasvjetnih tijela.

Kroz ovu fazu radova na uličnoj rasvjeti osvijetljen je još jedan dio poznatog izletišta.

- I ove godine ulažemo konstantne napore kako bi unaprijedili izgled i sadržaje našeg bisera podno Igmana - kazao je načelnik Općine Ilidža Nermin Muzur.

Osim dijela Stojčevca novu uličnu rasvjetu u kompletnoj dužini dobila je i Velika aleja, što je posebno važno sa sigurnosnog aspekta.

I ulici 15. maj instalirana je nova rasvjeta. Pojedini rasvjetni stubovi su obnovljeni, a postavljen je i određeni broj potpuno novih.