Na pomoćnom terenu stadiona u Hrasnici postavljeni reflektori

Postavljanjem stubova za reflektore i rasvjetnih tijela pomoćni teren stadiona u Hrasnici na dobrom je putu da postane jedan od najboljih i najljepših terena s umjetnom podlogom u Bosni i Hercegovini.

Nakon što je prethodno postavljena izuzetno kvalitetna umjetna trava, a potom instalirana ograda i zaštitne mreže iza golova, svi korisnici ovog terena uskoro će moći uživati i u noćnim terminima.

Općina Ilidža na ovaj način nastavlja s projektima razvoja i izgradnje sportske infrastrukture u našoj lokalnoj zajednici.

- Šljaka na pomoćnom terenu stadiona u Hrasnici odavno je stanovnik zaborava, a pred novim mladim generacijama su treninzi i utakmice u noćnim terminima. Nastavljamo graditi i razvijati Ilidžu, dom dobrih ljudi - poručio je načelnik Općine Ilidža, Nermin Muzur.

Rekonstrukcija i izgradnja pomoćnog terena stadiona u Hrasnici tek je jedan od koraka ka potpunoj obnovi Sportskog centra Hrasnica, a nova sportska dvorana upotpunit će njegov novi izgled.