Rekonstrukcija ulica u mjesnim zajednicama Hrasnica, Otes i Osjek

U mjesnoj zajednici Hrasnica II  u toku su radovi na rekonstrukciji ulice Stari drum u dužini od 150 i širini tri metra. Vrijednost radova je 12.500 KM. Investitor je Općina Ilidža 70 posto i građani 30 posto, a izvođač radova je OXA d.o.o. Sarajevo. U toku su radovi na rekonstrukciji Trga oteškog bataljona u mjesnoj zajednici Otes površine 1200 metara kvadratnih čija vrijednost je 35.000 KM. Investitor radova je Općina, a izvođač firma Braća Mujić d.o.o.U mjesnoj zajednici Osjek rekonstruišu se ulice Nadosjek u dužini 460 i širini tri metra i vrijednosti radova  50.000 KM. Investitor je Općina Ilidža. U toku su radovi i u ulici Drage Filipovića u dužini od 280 i širini tri metra vrijednosti 23.000 KM, a investitor je Općina Ilidža 70 posto i građani 30 posto.