Reakcija Općinskog načelnika na pisanje pojedinih medija o postavljenom bilboardu u blizini pijace "Heco"

Plakat, odnosno bilbord koji je  postavljen uz glavnu ulicu Džemala Bijedića u blizini pijace Heco nije postavio ni načelnik  ni njegov izborni štab SDA već  je bilbord samoincijativno postavio vlasnik objekta. Načelnik Općine Ilidža prof.dr. Senaid Memić se zahvaljuje svima koji su mu dali povjerenje,  poručujući da će u ovom mandatu ispuniti ono što  je i obećao.

"Građani Ilidže u naredne četiri godine mogu očekivati sve ono što sam i obećao,  a sve će, prije svega, biti u interesu zapošljavanja, obrazovanja i rješavanja komunalnih i osnovnih problema građana. Broj glasova koje sam dobio  je samo potvrda  povjerenja mojih Ilidžanaca , što mi daje kredibilitet da sutra s ljudima razgovaram ravnopravno. Ja ću i dalje biti načelnik svih građana i pozivam ih da zajedno rješevamo probleme,  a i da od Ilidže  napravimo centar  ugodnog i lijepog življenja.Želim  da   Ilidži vratimo mjesto koje joj pripada " poručio je načelnik Općine Ilidža prof.dr. Senaid Memić koji je na izborima 2. oktobra 2016. dobio povjerenje   12. 247 građana.