Reakcija na netačno izvještavanje portala klix.ba o otvorenju objekta MZ Vreoca-Vrelo Bosne

Iznenađeni smo vašim zlonamjernim natpisima i lažnim  informacijama koje plasirate na vašem portalu. Žao nam je što se vaš portal sveo na neprovjerene informacije koje dezinformišu javnost. Objekat MZ Vreoca-Vrelo Bosne  je danas, 29. septembra otvoren ceremonijom kojoj se vi podsmijavate. Završetkom kompletnih građevinskih radova, obezbjeđenjem inventara, vanjskom uređenju, tehničkom prijemu, stvorili su se  uvjeti da se upravo danas otvore prostorije MZ. Otvorenje prostorija nije imalo nikakvih političkih predznaka  niti simbolike, što je bilo i vidljivo svim prisutnim. Nastup kulturno umjetničkog društva je dio  naše tradicije koje se ne stidimo. Vaš današnji postupak prema nama je krajnje nekorektan. Doček gostiju je naš obraz,  a ponašanje naših gostiju je njihov!
ODSJEK ZA INFORMISANJE