Prijem za nagrađene ilidžanske učenike

Učenike osnovnih i srednjh škola sa područja općine Ilidža, kao i  učenike Osnovne muzičke škole, a  koji su osvojili jednu od nagrada na kantonalnom, fedralnom i državnom takmičenju osnovnih i srednjih škola za 2016/2017. godinu po kalendaru takmičenja PPZ-a,  9. juna 2017. godine primio je  načelnik Općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić.

„Imati djecu koja se takmiče, imati djecu koja će sutra biti uzorni građani je ponos. Biti prvi je teško, ali je i obaveza. Vrijednost nije u prijemima i nagradama, vrijednost je u osjećaju koji vi imate. Budućnost bez vas bila bi upitna. Imate pravo da budete agresivniji i da zahtjevate više u odnosu na druge, a mi vas nećemo pustiti, jer vi ste naš ponos i čast nam je što smo sa vama“; kazao je Memići i pored čestitki i lijepih želja u nastavku školovanja uručio im je i novčane nagrade. Pored načelnika Memića nagrade učenicima pobjednicima uručio je i Denis Muhović pomoćnik načelnika za obrazovanje, kulturu, sport i informisanje i tom prilikom im čestitao na postignutom uspjehu sa željom da i iduće godine postignu još bolje rezultate.