Poziv za 8. Redovnu sjednicu Općinskog vijeća Ilidža

Na osnovu člana 38. stav (1) i člana 39. stav (4) Poslovnika o radu Općinskog vijeća Ilidža („Službene novine Kantona Sarajevo“, broj 36/10, 2/21), s a z i v a m

8 . REDOVNU SJEDNICU

OPĆINSKOG VIJEĆA ILIDŽA

Sjednica će se održati  24.11. (SRIJEDA)  2021. godine  u Multifunkcionalnoj sali Općine Ilidža sa  početkom u 09:00 sati.

Za sjednicu predlažem slijedeći

D n e v n i   r e d :

1. Prijedlog Izvještaja o izvršenju Budžeta Općine Ilidža za period 01.01.-30.09.2021.godine
  2. Periodični finansijski izvještaj za period 01.01.-30.09.2021.godine
  3. Prijedlog Odluke o raspisivanju javnog poziva za predlaganje kandidata za dodjelu priznanja Općine ilidža
  4. Prijedlog Odluke o donaciji JU „Studentski centar“ Sarajevo
  5. Prijedlog Odluke o davanju na korištenje dijela zemljišta u bivšoj kasarni „Nedžarići“ Nogometnom klubu Stup
  6. Prijedlog Odluke o dodjeli stipendija talentovanim učenicima i studentima za školsku/akademsku 2021/2022. godini
  7. Prijedlog rješenja o razrješenju v.d. pravobranioca općine Ilidža
  8. Prijedlog rješenja o imenovanju pravobranioca općine Ilidža
  9. Vijećnička pitanja, inicijative i odgovori

Materijali za tačke dnevnog reda 5, 6, 7 i 8 bit će dostavljeni naknadno.

NAPOMENA: Sjednica  Općinskog vijeća održat će se u skladu sa Naredbama i Preporukama Kriznog štaba Federalnog ministrastva zdravstva koje je usvojila Vlada Federacije na sjednici održanoj 04.11.2021.godine kojom se naređuje obavezno nošenje zaštitnih maski preko usta i nosa  u zatvorenom prostoru uz poštivanje distance od najmanje 2 metra i drugih uputstava za poštivanje higijensko-epidemioloških mjera.

PREDSJEDAVAJUĆI

Tarik Stambolić, magistar poslovnog prava, s.r.