Pobjednik božićnog malonogometnog turnira ekipa Unisa

Na terenu hotela Delminijum u Doglodima 16. i 17. decembra 2017. godine a u organizaciji NK Sašk 1910 Napredak, a u povodu katoličkog blagadana Božića održan je 10. tradicionalni božićni turnir u malom nogometu za djecu rođenu 2008. godine. Na turniru je učestvovalo 16 ekipa. Prvo mjesto osvojila je ekipa Unisa, drugo Škola fudbala Dar i treće ekipa Famos Fair Playa. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Bakir Bajić iz Famos Fair Playa, najbolji strijelac je Adi Hadžić iz Škole fudbala Dar, dok je najbolji golman Muhamed Omerović iz Unisa. Pobjedničkim ekipama i pojedincima dodijeljeni su pehari i medalje i diplome, a uručio ih je načelnik Općine Ilidža, prof. dr. Senaid Memić koji je tom prilikom kazao: „Pobjednik je onaj koji se ne ljuti što nije pobijedio. Nastavite i dalje da se takmičite i družite i nastojte da budete bolji od nas starijih“. Općina Ilidža je i ove godine kao i predhodnih finasiski podržala turnir.