Novi asfalt u ulicama Rogačići, Dragana Kulidžana i Kenana Dubravića

Na području općine Ilidža u toku su radovi rekonstrukcije tri ulice i izgradnja pješačke staze, a za te radove Općina je izdvojila 259.887 KM.U MZ Blažuj u toku je rekonstrukcija ulice Rogačići, u dužini 250 i širini četiri metra. Investitor je Općina Ilidža. Izvođač radova je  firma.Braća Mujić d.o.o. Vrijednost radova je  39.008,13 KM. U toku je izgradnja pješačke staze u ulici Vrelo Bosne u dužini  1.140 i  širini 1,5  metra. Općina Ilidža je za ove radove iz Budžeta izdvojila 144.441,69 KM. Radovi su povjereni KJKP Rad  d.o.o. Sarajevo. U MZ Otes  u toku je rekonstrukcija ulice  Dragana Kulidžana u dužini 155 metra i širini četiri metra.Radove finansira Općina Ilidža a izvodi ih firma Braća Mujić d.o.o. Vrijednost projekta je  35.166,00 KM. Radi se asfalt i u ulici Kenana Dubravića u MZ Stup II u dužini  265 metara, širini  četiri metra. Investitor je  Općina Ilidža, a izvođač radova je firma  Braća Mujić d.o.o. Vrijednost radova je  41.271,18 KM.