Novi asfalt u ulicama Rogačići, Dragana Kulidžana i Kenana Dubravića

Na području općine Ilidža u toku su radovi  rekonstrukcije tri ulice i izgradnja pješačke staze, a za te radove Općina je izdvojila 259.887 KM.U MZ Blažuj u toku je rekonstrukcija ulice  Rogačići, u dužini 250 i širini četiri metra. Investitor je Općina Ilidža . Izvođač radova je  firma.Braća Mujić d.o.o. Vrijednost radova je  39.008,13 KM. U toku je izzgradnja pješačke staze u ulici  Vrelo Bosne u dužini  1.140 i  širini 1,5  metra. Općina Ilidža je za ove radove iz Budžeta izdvojila 144.441,69 KM.Radovi su povjereni KJKP Rad  d.o.o. Sarajevo. U MZ Otes  u toku je rekonstrukcijs rekonstrukcija ulice  Dragana Kulidžana  u dužini 155 metra i širini četiri metra.Radove finansira Općina Ilidža a izvodi ih firma Braća Mujić d.o.o. Vrijednost projekta je  35.166,00 KM.  Radi se asfalt i u ulici Kenana Dubravića  u MZ Stup II u dužini  265 metara, širini  četiri metra. Investitor je  Općina Ilidža,a  izvođač radova je firma  Braća Mujić d.o.o. Vrijednost radova je  41.271,18 KM.