Načelnik Memić upriličio prijem za Fetahovića

Adem Fetahović , bh bokser, član Bokserskog kluba Ilidža   proglašen je  najboljim bokserom  14.Memorijalnog međunarodnog bokserskog turnira "Mustafa Hajrulahović Talijan", koji je održan  24. i 25. septembra  u Domu mladih KSC Skenderija.   Fetahović je svojim rezultatima ostvario ovo priznanje. Tim povodom,  načelnik Općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić 26. septembra u Općini Ilidža  upriličio je  prijem za ovog sportistu i njegovog trenera Almedina Fetahovića.

"Čestitam na uspjehu  i drago mi je da se naši Ilidžanci gdje god dođu predstave  u najboljem i svijetlu i donesu medalje.Vi ste najbolji ambasadori Ilidže.Ponosan sam na vas i vaše rezultate, a i  ubuduće moja podrška je neupitna, naravno  u okviru  zakonskih mogućnosti" rekao je, između ostalog,  načelnik Memić.