Javni poziv za mlade

Općina Ilidža 24. jula 2017. godine raspisala je javni poziv za (su)finansiranje projekata za mlade iz Budžeta Općine Ilidža za 2017. godinu. Za dodjelu sredstava iz Budžeta Općine Ilidža za 2017. godinu mogu aplicirati omladinska udruženja, registrovana udruženja i fondacije  koji rade za mlade, te neformalne grupe mladih uključujući i vijeća učenika srednjih škola (uz administrativnu podršku registrovanog udruženja čije sjedište se nalazi na području općine Ilidža. Da bi dobili sredstva projekt treba biti namijenjen mladim od 15 do 30 godina starosti, aplikanti da nisu ogranak bilo koje političke partije i da se realizuje do kraja 2017. godine. Projekt između ostalog, treba da odnosi  na neku neformalna edukacija, kao edukaciju u cilju poticanja omladinskog poduzetništva i zapošljavanja mladih. Krajnji rok za podnošenje prijava je 30 dana od dana objavljivanja Obrazac prijave za (su)finansiranje projekata za mlade može se preuzeti na Info desku Centra za pružanje usluga građanima  Općine Ilidža  (Butmirska cesta 12) i web-stranici Općine Ilidža: www.opcinailidza.ba. Javni poziv možete preuzeti ovdje, a prijavu ovdje.