ČESTITKA POVODOM POČETKA ŠKOLSKE GODINE

Dragi učenici,

Neka Vam u novoj školskoj godini  prijateljstvo, ljubav, poštenje i solidarnost  budu jednako važni kao bosanski, matematika, engleski,hemija,  informatika... Prvačićima   želimo dobrodošlicu u školske klupe  i da im škola bude mjesto gdje će im se  ispuniti djetinjstvo i biti cijelog života lijepa uspomena. Svim učenicima želimo  mnogo uspjeha i što bolje ocjene jer samo uspjehom  mogu graditi svoje i naše snove. Također, čestitka ide  i učiteljima, nastavnicima i profesorima , sa željom da Vas ovo teško vrijeme ne obeshrabri   u namjeri  zdravog  odgoja i obrazovanja, a krajnjeg cilja, zadovoljnog,  sretnog i uspješnog   učenika.

Čestitamo  i  Vama poštovani roditelji , sa željom  da školarci ispune Vaša očekivanja i nade.

 

Predsjedavajući Općinskog vijeća                                                                                    Općinski načelnik

        Muhamed Omerović                                                                                            prof.dr. Senaid Memić