ČESTITKA POVODOM KATOLIČKOG BOŽIĆA

Svim vjernicima katoličke vjeroispovijesti upućujemo  najiskrenije čestitke u povodu nastupajućeg praznika Božića, uz želju da ovaj najradosniji praznik, provedete u sreći i ljubavi, okruženi članovima svoje porodice, prijateljima i komšijama. Neka Božić  bude prilika da se zajedno podsjetimo da smo društvo koje njeguje različitost u naciji, vjeri i kulturi i da je to  naša prednost. 

                                                                                                       

                                                                              Sretan Božić!

 

 

OPĆINSKI NAČELNIK                                                                                                   PPREDSJEDAVAJUĆI OV

Prof. dr. Senaid Memić                                                                                                     Muhamed omerović