Čestitka povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine

Širom naše lijepe domovine želimo da nam zajednička predanost miru, suživotu, sigurnosti I prosperitetu bude  vodilja da zajedno, poštujući jedni druge uz odgovornost, pravednost i razumijevanje  gradimo bolje sutra,  kako bi pokazali cijelom svijetu da bosanskohercegovački narod je  civilizacijski i evropski.Svim građanima Ilidže, Sarajeva, BiH i dijaspore 

 

                               Sretan 25. novembar  Dan državnosti BiH

 

 

 

 

 

OPĆINSKI NAČELNIK                                                                                                                PREDSJEDAVAJUĆI OV ILIDŽA

Prof.dr.Senaid Memić                                                                                                                        Muhamed Omerović