25 godina od osnivanja Četvrte viteške motorizovane brigade

U povodu obilježavanja 25 godina od osnivanja Četvrte viteške motorizovane brigade 27. jula održat će se svečana sjednica Općinskog vijeća Ilidža.Sjednica će se održati u 10 sati u Multifunkcionalnoj sali Općine Iidža , Butmirsska cesta 12. Prije sjednice u 9,30 je planirano je polaganje cvijeća na centralno spomen -obilježje ispred Općine Ilidža. U 13 sati je planirano otkrivanje obnovljenih spomen-obilježja šehidima i poginulim borcima, a u 20 sati promocija filma "Čuvari kapije grada " hotel Hills , kongresna sala.

U petak u 9,30 je historijski čas i polaganje cvijeća na mjestu stradanja Emira Bogunića –Čarlija, sestara Samire i Mevlide Elčić i Džemaila Bulbula na Golom brdu, a u 11 sati polaganje cvijeća na mezarju Emira Bogunića Čarlija i Ejupa Sarajkića Eke na mezarju ispred Doma kulture u Hrasnici. Centralna manifestacija je u 20 sati, Trg ispred Doma kulture u Hrasnici.