Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
E-formulari
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiREAKCIJA NAČELNIKA MEMIĆA NA SMJENU PREDSJEDAVAJUĆE SMILJANE dr. VITEŠKIĆ

Načelnik Općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić osuđuje pisanja nekih medija u kojima su iznesene laži na njegov račun, a u vezi smjene predsjedavajuće Općinskog vijeća Smiljane dr. Viteškić. Načelnik  Memić
više...


Završeno deminiranje u Rakovici Vela II

U Mjesnoj zajednici Rakovica  01. avgusta 2014 završen je projekat deminiranja Vela II  površine 8.7654 metara kvadratnih. Vrijednost projekta je oko 140.000 KM . Pronađen je i uklonjen veći broj neeksplo
više...


Održana 19. redovna sjednica Općinskog vijeća Ilidža

Općinsko vijeće Ilidža na 19. redovnoj sjednici održanoj 31. jula 2014. godine u Multifunkcionalnoj Sali, usvojilo je izvještaj o izvršenju budžeta Općine Ilidža za period 01.01. – 30.06.2014. Prema
više...


Susret djece Kladnja i Požege na Ilidži

Općina Ilidža domaćin je 100- tinjak djece iz Kladnja i Požege koji su dio  projekta   „Susret djece Bosne i Hercegovine i Srbije" pod motom "Budimo povezani vezom lju
više...

Najljepše uređeno dvorište ima Halil Ćulov a balkon Hadija Skalonjić

Načelnik Općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić i predsjedavajuća Općinskog vijeća  Smiljana dr. Viteškić  u  svečanoj sali    30. jula upriličili su  prijem  i&n
više...