Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
Elektronski registar
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiObavještenje za sve korisnike koji su ostvarili prava po osnovu zaštite porodica sa djecom

Obavještenje za sve korisnike koji su ostvarili prava po osnovu zaštite porodica sa djecom da isplata julskih naknada počinje 29.08.2015.godine ( subota).


više...


Održana 30. redovna sjednica Općinskog vijeća Ilidža

Općinsko vijeće Ilidža na 30. redovnoj sjednici koja je održana 27. avgusta 2015. godine usvojilo je Izvještaj o izvršenju budžeta općine Ilidža za period 1. 6. – 30. 6 . 2015. godine. U uvom pe
više...


Podizanje ekološke svijesti građana

Aktivisti Ekološkog udruženja Aleja-Ilidža, 22. avgusta.2015. godine realizovali su projekat pod sloganom "Sve na svoje mjesto". Naime, aktivisti su građanima Ilidže podijelili brošure koje sadrže pod
više...


Slađa Hodžić pobjednica festivala narodne muzike „Ilidža 2015“

Ovogodišnji festival narodne muzike „Ilidža 2015“ održan je 21. i 22. avgusta na ljetnoj pozornici na Ilidži, a Općina ilidža kao tradicinalni organizato
više...

Antički dani Ilidže 2015

Arheološko udruženje "Panteon" pripremilo je projekt koji će biti realizovan na Ilidži  21. i 22. augusta "Antički dani Ilidže". Projekat je podržala Općina Ilidža. Festiva
više...