Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
Elektronski registar
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiČestitka povodom 1.marta Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Svim narodima i građanima Bosne i Hercegovine upućujemo najiskrenije čestitke povodom 1. marta, Dana nezavisnosti naše domovine Bosne i Hercegovine i istovremeno ih pozivamo da zajedničkim snagama nastavimo graditi našu budućnost i budućnost naše
više...


Deminiranje Golog Brda

U mjesnoj zajednici Vrelo Bosne, 26. februara 2015 godine počela je realizacija  projekta deminiranja na lokalitetu Golo brdo kojim je obuhvaćeno područje od 130.000 kvadratnih metara. Projekat u vrijednosti od 160.000 KM
više...


Održana 25. redovna sjednica Općinskog vijeća Ilidža

Općinsko vijeće Ilidža na 25. redovnoj sjednici  održanoj 26. februara  u Multifunkcionalnoj sali Općine Ilidža donijelo je Odluku o dodjeli  najvećih priznanja Općine za 2014. godinu. Husein Ha
više...


Služba Civilne zaštite obavila niz aktivnosti

U cilju  preventivnih mjera zaštite od poplava Služba Civilne zaštite Općine Ilidža   poduzela je niz aktivnosti.
Urađen je novi  nasip u dužini  od&nbs
više...

Hobby Art Centar učio osnovce Osme osnovne praviti dekupaž

Osma osnovna škola  “Amer Ćenanović” bila je domaćin radionice  “U susret proljeću i osmom martu” koja se održala 23. februara u organizaciji Hobby Art Centra.Učeni
više...